ΩΡΟΛΟΓΙΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ   ΑΚΑΔ.  ΕΤΟΥΣ   2014-2015   ΕΞΑΜΗΝΟ    Β΄

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00 έως  9:00

 

ΦΥΣΙΚΗ ΙΙ

( 2Ε )

ΟΜΑΔΑ (Α )

B 005

Ζιάννη

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

( 2Ε)

ΟΜΑΔΑ (Α)          Γ206           

 Β .Σγαρδώνη , Τσίπας Π.

 

ΦΥΣΙΚΗ ΙΙ

( 2Θ +2A.Π. )

B 107

    Ζιάννη

 

 

9:00 έως  10:00

ΜΗΧΑΝΙΚΗ   Ι

( 3Θ  )

Μικρό Αμφιθέατρο

Κ. Κουρουμπάς

ΜΗΧΑΝΙΚΗ   Ι

(  3A.Π. )

Μικρό Αμφιθέατρο

Κ. Κουρουμπάς

 

10:00 έως 11:00

ΦΥΣΙΚΗ ΙΙ

( 2Ε )

ΟΜΑΔΑ (Β )

 B 005

Ζιάννη

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

( 2Ε)

ΟΜΑΔΑ (Β)  Γ206

Β .Σγαρδώνη Τσίπας Π.

 

11:00 έως  12:00

12:00 έως  13:00

 

ΦΥΣΙΚΗ ΙΙ

( 2Ε )

ΟΜΑΔΑ (Γ )

 B 005

Ζιάννη

 

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

( 2Ε)

ΟΜΑΔΑ (Γ)  Γ206

Β .Σγαρδώνη Τσίπας Π.

 

ΑΓΓΛΙKΑ ΙΙ

( 1Θ +2A.Π. )

 ΟΜΑΔΑ Α (Α εως Κ )

Β 001

Πέππα

 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΙΙ

( 2A.Π. )

Μικρό Αμφιθέατρο

Κ. Κουρουμπάς

 

 

13:00 έως  14:00

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΙΙ

( 2Θ )

Μικρό Αμφιθέατρο

Κ. Κουρουμπάς

 

 

14:00 έως  15:00

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

( 2Ε)

ΟΜΑΔΑ (Δ)  Γ206

Β .Σγαρδώνη Τσίπας Π.

 

ΑΓΓΛΙKΑ ΙΙ

( 1Θ +2A.Π. )

 ΟΜΑΔΑ Β (Λ-Ω)

Β 001

Πέππα

 

15:00 έως  16:00

 

 

16:00 έως  17:00

 

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

( 2Ε)

ΟΜΑΔΑ (Ε)  Γ206

Β .Σγαρδώνη Τσίπας Π.

 

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

( 2Θ +2A.Π. )

Β 110

Π. Γκόνης

 

 

17:00 έως  18:00

 

 

 

18:00 έως  19:00

 

 

 

 

19:00 έως  20:00

 

 

 

 

 


ΩΡΟΛΟΓΙΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ   ΑΚΑΔ.  ΕΤΟΥΣ : 2014-2015    ΕΞΑΜΗΝΟ   Δ′

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

8:00 έως 9:00

 

 

ΨΗΦΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

( 2Θ +2A.Π. )

Β110

Χ. Ηλίας

 

 

 

 

9:00 έως 10:00

 

 

10:00 έως  11:00

 

11:00 έως  12:00

 

12:00 έως  13:00

 

ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ

 ( 2Ε )  ΟΜΑΔΑ (Α )    

Β 103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ      

( 2Θ  )   Β103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΨΗΦΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

( 2Ε)

ΟΜΑΔΑ (Α )     Β110

Β .Σγαρδώνη , Χ. Ηλίας

 

ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΟΗΓΗΣΗΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

( 2Θ +2A.Π. )

 

13:00 έως  14:00

14:00 έως  15:00

 

ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ

 ( 2Ε )  ΟΜΑΔΑ (Β)    

Β 103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ

 ( 2Θ +2A.Π. )

 

Β 103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΨΗΦΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

( 2Ε)

ΟΜΑΔΑ (Β )     Β110

Β .Σγαρδώνη, Χ. Ηλίας

 

Β 107

Ι.ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Β110

Βούλγαρης

 

15:00 έως  16:00

 

16:00 έως  17:00

 

ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ

 ( 2Ε )  ΟΜΑΔΑ (Γ )    

Β 103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΕΛΕΓΧΟ

(2Ε) ΟΜΑΔΑ (Α)

Β102

Γ. Λημναίος

 

 

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΕΛΕΓΧΟ

( 2Θ +2A.Π. )  Β102

Π. Γκόνης

 

17:00 έως  18:00

18:00 έως  19:00

ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ

 ( 2Ε )  ΟΜΑΔΑ (Δ )    

Β 103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΕΛΕΓΧΟ

(2Ε) ΟΜΑΔΑ (Β)

Β102

 Γ. Λημναίος

 

 

19:00 έως  20:00

         

 

 


 

                                  ΩΡΟΛΟΓΙΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

ΕΑΡΙΝΟΥ  ΕΞΑΜΗΝΟΥ  ΑΚΑΔ.ΕΤΟΥΣ :2014-2015 EΞΑΜΗΝΟ   ΣΤ′

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00 έως  9:00

 

 

 

ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΕΣ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ

ΥΛΙΚΩΝ

( 2Ε  ) ΟΜΑΔΑ (Α)

Β102

Μπαλντούκας

ΔΟΜΗ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

( 2Θ +2A.Π. )

Β102

Μπαλντούκας

9:00 έως  10:00

ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΚΥΜΑΤΑ, ΔΙΑΔΟΣΗ, ΚΕΡΑΙΕΣ

( 2Θ +2A.Π. )

Δ2 Νέα Πτέρυγα

Α. Χ¨ευφραιμίδης

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Α/ΦΩΝ

( 2Θ  )

Δ2 Νέα Πτέρυγα

Α. Χ¨ευφραιμίδης

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΙΣΧΥΟΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

( 2Θ +2A.Π. )  Β103

Χ. Λαμπρόπουλος

 

10:00 έως  11:00

ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΕΣ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ

ΥΛΙΚΩΝ

( 2Ε  ) ΟΜΑΔΑ (Β)

Β102

Μπαλντούκας

11:00 έως  12:00

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Α/ΦΩΝ

( 2Ε ) ΟΜΑΔΑ (Α)

Δ2 Νέα Πτέρυγα

Α. Χ¨ευφραιμίδης

12:00 έως  13:00

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΙΣΧΥΟΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

( 2Ε ) Γ206

Χ. Λαμπρόπουλος - Β .Σγαρδώνη

ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΕΣ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ

ΥΛΙΚΩΝ

( 2Θ  )

Β102

Μπαλντούκας

13:00 έως  14:00

 

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Α/ΦΩΝ

( 2Ε ) ΟΜΑΔΑ (Β)

Δ2 Νέα Πτέρυγα

Α. Χ¨ευφραιμίδης

 

14:00 έως  15:00

ΚΑΥΣΙΜΑ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ

( 2Θ  )

Β 110

Δ. Αυλωνίτης

 

ΚΑΥΣΙΜΑ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ

( 2A.Π. )

 

Β 110

Δ. Αυλωνίτης

 

15:00 έως  16:00

 

 

 

16:00 έως  17:00

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑ & ΗΘΙΚΗ

( 2Θ )

Β 110

Δ. Αυλωνίτης

 

ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΤΗΣΕΩΝ

( 2Θ +2A.Π. )

Β107

Ι.ΣΤΑΘΑΡΑΣ

 

 

17.00 έως 18.00

 

18:00 έως  19:00

 

 

19:00 έως  20:00

 

 

ΩΡΟΛΟΓΙΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ  ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ  ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΔΑΧΤΗΚΑΝ  

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00 έως  9:00

 

 

 

 

 

 

 

9:00 έως  10:00

 

 

 

 

 

 

10:00 έως 11:00

 

 

 

 

 

11:00 έως 12:00

 

 

 

 

 

12:00 έως 13:00

 

 

 

 

 

13:00 έως14:00

 

 

 

 

 

14:00 έως 15:00

 

 

 

 

 

15:00 έως 16:00

 

 

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ

2(Θ)     Β107

Ι.ΣΤΑΘΑΡΑΣ

 

 

 

16:00 έως 17:00

 

 

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  και ΠΡΟΓΡ  Η/Υ   ( 2A.Π. )

Β 110

Δ. Αυλωνίτης

 

 

17:00 έως 18:00

 

 

 

18:00 έως 19:00

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  και ΠΡΟΓΡ  Η/Υ  ( 2Θ )

Β 110

Δ. Αυλωνίτης

 

 

 

19:00 έως 20:00

 

 

 

 

 

Τα εργαστήρια των μαθημάτων Εισαγωγή στα Ηλεκτρονικά, Συστήματα Αυτομάτου Ελέγχου Πτήσεως και Αρχές Σχεδιασμού Αεροσκαφών θα διεξαχθούν εφόσον προσληφθούν Εκτακτοι καθηγητές για τους οποίους έχουν προκηρυχθεί θέσεις.