ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2021/2022, ΕΞΑΜΗΝΟ Α΄

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00-9:00

 

 

 

 

 

9:00-10:00

 

 

 

 

 

10:00-11:00

 

 

 

 

 

11:00-12:00

 

 

 

 

 

12:00-13:00

 

 

ΦΥΣΙΚΗ

(2Ε)

ΖΙΑΝΝΗ

Β005

 

 

 

13:00-14:00

 

 

 

 

14:00-15:00

 

 

 

 

 

15:00-16:00

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ *

(4Θ)

ΜΠΑΛΝΤΟΥΚΑΣ

 

 

 

 

16:00-17:00

 

 

 

 

17:00-18:00

 

 

 

 

18:00-19:00

 

 

 

 

19:00-20:00

 

 

 

 

 

 

* ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

ΩΡΟΛΟΓΙΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2021/22, ΕΞΑΜΗΝΟ Γ′

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00-9:00

 

 

 

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ *

(4Θ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

9:00-10:00

ΚΑΥΣΙΜΑ-ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ *

(3Θ)

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

 

10:00-11:00

 

 

 

11:00-12:00

 

 

12:00-13:00

 

 

 

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

(2Ε)

ΤΣΙΤΜΗΔΕΛΗΣ

 

13:00-14:00

 

 

 

 

14:00-15:00

 

 

 

 

 

15:00-16:00

 

 

 

 

 

16:00-17:00

ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ *

(4Θ)

ΣΤΑΘΑΡΑΣ

 

 

 

 

17:00-18:00

 

 

 

 

18:00-19:00

 

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

(2Ε)

ΜΠΙΘΑΣ

B007

 

 

 

19:00-20:00

 

 

 

* ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

                    

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2021/22, ΕΞΑΜΗΝΟ Ε′

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00-9:00

 

 

 

 

 

9:00-10:00

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΙΙ *

(4Θ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007     

 

ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ

 

 

10:00-11:00

 

 

11:00-12:00

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007     

 

ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ

 

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ

(2Ε)

ΤΖΙΦΗΣ

 

12:00-13:00

 

 

13:00-14:00

 

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007     

 

ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ

 

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΕΣ

(2Ε)

ΤΖΙΦΗΣ

 

14:00-15:00

 

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΕΣ *

(2Θ)

ΜΠΑΛΝΤΟΥΚΑΣ

 

ΔΟΜΗ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ *

(3Θ)

ΜΠΑΛΝΤΟΥΚΑΣ

 

 

15:00-16:00

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007     

 

ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ

 

ΔΟΜΗ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2Ε)

ΤΖΙΦΗΣ

 

 

16:00-17:00

 

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ *

(4Θ)

ΜΠΑΛΝΤΟΥΚΑΣ

 

17.00-18.00

 

 

 

 

 

18:00-19:00

 

 

 

 

19:00-20:00

 

 

 

 

* ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2021/22, ΕΞΑΜΗΝΟ Ζ′

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00-9:00

 

 

 

ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ KAI ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

(2Θ)

Β205

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

9:00-10:00

 

 

ΑΡΧΕΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2Ε)

1η ομάδα

Β207

ΤΖΙΦΗΣ

 

 

ΑΡΧΕΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2Ε)

2η ομάδα

Β207

ΤΖΙΦΗΣ

 

10:00-11:00

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΡΑΝΤΑΡ

(4Θ)

Γ210

 

ΜΠΙΘΑΣ

ΓΚΟΝΗΣ

 

ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΡΕΥΣΤΟΜΗΧΑΝΙΚΗ

(2Θ+2AΠ) 

Β205

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΜΕΤΑΔΟΣΗ Η/Μ ΚΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(3Θ+2AΠ)

Β205

ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ

 

11:00-12:00

 

 

12:00-13:00

 

 

13:00-14:00

 

 

14:00-15:00

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΤΗΣΕΩΣ (4Θ)

Γ210

 

ΜΠΙΘΑΣ

 

 

 

15:00-16:00

 

 

 

 

16:00-17:00

ΑΡΧΕΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(3Θ+1ΑΠ)

ΣΤΑΘΑΡΑΣ

B207

 

 

ΣΤΡΟΒΙΛΟΚΙΝΗΤΗΡΕΣ

(3Θ+1ΑΠ)

ΣΤΑΘΑΡΑΣ

B205

 

 

17:00-18:00

 

 

18:00-19:00

 

 

 

19:00-20:00

 

 

 

 ΙΣΧΥΕΙ Η ΚΥΑ & ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΩΡΟΛΟΓΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.