ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ Η/Υ – Β’

 

 

ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ Η/Υ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/3 ΣΤΙΣ 9:30ΠΜ-12:30ΜΜ ΚΑΙ 5-6:30ΜΜ.

 

Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΤΩΝ 10 ΑΤΟΜΩΝ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ. ΟΣΟΙ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΩΝ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ.

 

ΠΑΛΙΟΙ/ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟΙ, ΟΣΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΚΤΟΣ ΛΙΣΤΑΣ, ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΤΟΥΝ (ΑΝΑ 10) ΑΠΟ 5ΜΜ-6:30ΜΜ.

 

51

ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ

9:30-10ΠΜ

52

ΚΟΝΤΟΓΟΥΝΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

53

ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

54

ΚΟΤΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

55

ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

56

ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

57

ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

58

ΚΥΡΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

59

ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

60

ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

61

ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

62

ΜΑΡΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

63

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10-10:30

64

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

65

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ

66

ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

67

ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

68

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

69

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

70

ΜΟΥΣΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

71

ΜΟΥΣΚΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ

72

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

73

ΜΠΑΓΙΑΣΤΑΣ ΑΚΙΒΙΑΔΗΣ

74

ΜΠΑΓΛΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

10:30-11

75

ΜΠΑΡΕΛΙΕ ΠΕΤΡΟΣ

76

ΜΠΑΡΛΑΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

77

ΜΠΕΡΤΣΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

78

ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

79

ΜΠΟΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

80

ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

81

ΝΙΚΟΛΑ ΚΥΠΡΟΥΛΛΑ

82

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

83

ΝΤΑΡΟΥΙΖ ΦΙΡΑΣ

84

ΝΤΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11-11:30

85

ΝΤΟΚΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ

86

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

87

ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

88

ΠΑΠΑΣΩΖΟΜΕΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

89

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

90

ΠΑΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

91

ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

92

ΠΡΟΕΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

93

ΡΑΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

94

ΡΟΖΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

95

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

96

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

97

ΣΑΜΨΩΝ ΜΙΧΑΛΗΣ

98

ΣΑΡΡΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

11:30-12

99

ΣΕΦΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

100

ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

101

ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

102

ΣΚΟΥΦΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

103

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

104

ΣΤΕΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

105

ΣΤΟΓΙΑΝΟΒ ΒΙΚΤΩΡ

106

ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

107

ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

108

ΤΕΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

12-12:30ΜΜ

109

ΤΕΤΑΡΤ ΝΙΚΟΣ

110

ΤΟΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

111

ΤΡΑΓΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

112

ΤΣΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

113

ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

114

ΤΣΙΑΝΑ-ΠΑΡΛΙΑΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

115

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

116

ΦΑΡΚΩΝΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

117

ΦΡΑΓΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

118

ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΒΑΙΟΣ

5ΜΜ-5:30

119

ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

120

ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

121

ΧΕΤΑ ΣΑΜΠΑΝ

122

ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

123

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

124

ΧΥΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

125

ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟΙ

126

127

128

129

ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟΙ

5:30-6ΜΜ

130

131

132

133

134

135

136

137

138

139

ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟΙ

6-6:30ΜΜ

140

141

142

143

144

145

146

147

148

 

 

 

Δρ. Β. Σγαρδώνη