ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017/2018, ΕΞΑΜΗΝΟ Α΄

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00-9:00

ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

(3Ε)

Β001

ΠΕΠΠΑ

ΦΥΣΙΚΗ

(2Θ)

Β107

ΖΙΑΝΝΗ

ΦΥΣΙΚΗ

(1Θ+1AΠ)

Β107

ΖΙΑΝΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

(2Θ)

Β 001

ΠΕΠΠΑ

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2Θ+2AΠ)

Μικρό Αμφιθέατρο

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

9:00-10:00

10:00-11:00

ΦΥΣΙΚΗ

(2Ε)

B005

ΖΙΑΝΝΗ

ΦΥΣΙΚΗ

(2Ε)

B005

ΖΙΑΝΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

(3Ε)

Β001

ΠΕΠΠΑ

 

11:00-12:00

ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

(3Ε)

Β001

ΠΕΠΠΑ

 

12:00-13:00

ΜΗΧΑΝΙΚΗ Ι

(2Θ+1AΠ)

Μικρό Αμφιθέατρο

ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ

ΦΥΣΙΚΗ

(2Ε)

B005

ΖΙΑΝΝΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι

(1Θ+1AΠ)

Μικρό Αμφιθέατρο

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΗ Ι

(1Θ+2AΠ)

Μικρό Αμφιθέατρο

ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ

13:00-14:00

ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

(3Ε)

Β001

ΠΕΠΠΑ

14:00-15:00

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι

(2Θ)

Μικρό Αμφιθέατρο

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΦΥΣΙΚΗ

(2Ε)

B005

ΘΕΜΕΛΗΣ

 

15:00-16:00

 

ΑΔΑ

 

 

16:00-17:00

 

 

ΦΥΣΙΚΗ

(2Ε)

B005

ΘΕΜΕΛΗΣ

 

 

 

17:00-18:00

 

 

 

 

 

18:00-19:00

 

 

ΦΥΣΙΚΗ

(2Ε)

B005

ΘΕΜΕΛΗΣ

 

 

 

19:00-20:00

 

 

 

 

 

               

 

ΩΡΟΛΟΓΙΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017/18, ΕΞΑΜΗΝΟ Γ′

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00-9:00

 

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (2Θ)

Β 103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

(2Ε)

Β007

ΚΑΤΣΗΣ

9:00-10:00

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ

(2Θ+1AΠ)

Δ2

ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

(2Θ)

Β110

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

10:00-11:00

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ

(1Θ+1AΠ)

Δ2

ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

( 1Θ +1A.Π. )

Β103

ΣΓΑΡΔΩΝΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

(2Ε)

Β007

ΚΑΤΣΗΣ

11:00-12:00

 

12:00-13:00

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (1Θ+1ΑΠ)

Β103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

(2Θ)

Β107

ΣΓΑΡΔΩΝΗ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

(2Ε)

Γ205

ΣΓΑΡΔΩΝΗ

 

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

(2Ε)

Β007

ΚΑΤΣΗΣ

13:00-14:00

 

14:00-15:00

 

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

(2Ε)

Γ205

ΣΓΑΡΔΩΝΗ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

(2Ε)

Γ205

ΣΓΑΡΔΩΝΗ

ΚΑΥΣΙΜΑ-ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ

(2Θ)

Μικρό Αμφιθέατρο

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

(2Ε)

 Β007

ΚΑΤΣΗΣ

15:00-16:00

 

16:00-17:00

ΚΑΥΣΙΜΑ-ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ

(1AΠ)

Μικρό Αμφιθέατρο

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

(2Ε)  

Γ205

ΣΓΑΡΔΩΝΗ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

(2Ε)

Γ205

ΣΓΑΡΔΩΝΗ

 

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

(2Ε)

Β007

ΚΑΤΣΗΣ

17:00-18:00

 

ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

(2Θ)

Β107

ΣΤΑΘΑΡΑΣ

18:00-19:00

 

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

(2Ε)

Γ205

ΣΓΑΡΔΩΝΗ

ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

(1Θ+1AΠ)

Β107

ΣΤΑΘΑΡΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

(2Ε)

Β007

ΚΑΤΣΗΣ

19:00-20:00

 

 

 

                     

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017/18, ΕΞΑΜΗΝΟ Ε′

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00-9:00

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ

(2Θ)

Β103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΟΜΗ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2Ε)

Β110

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ -ΤΖΙΦΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Θ)

Β103

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(1Θ+1ΑΠ)

Β107

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

9:00-10:00

 

10:00-11:00

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ

(2Ε)

Β107

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ

ΔΟΜΗ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2Ε)

Β110

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ-ΤΖΙΦΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΕΣ

(2Ε)

Β107

ΤΖΙΦΗΣ

 

 

 

11:00-12:00

12:00-13:00

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ

(2Ε)

Β107

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ    (1Θ+1ΑΠ)

Β103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΕΣ

(2Ε)

Β107

ΤΖΙΦΗΣ

ΔΟΜΗ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2θ+1ΑΠ)

13:00-14:00

14:00-15:00

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ

(2Ε)

Β107

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ

ΔΟΜΗ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2Ε)

Β107

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ-ΤΖΙΦΗΣ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ

(2Θ)

Β102

ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΝΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΕΣ

(2Ε)

Β107

ΤΖΙΦΗΣ

15:00-16:00

 

16:00-17:00

 

 

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ

(2ΑΠ)

Β102

ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΝΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ II

(2Ε)

Β007

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

 

 

17.00-18.00

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΕΣ

(2Θ)

Μικρό Αμφιθέατρο

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

 

 

 

18:00-19:00

 

 

 

 

 

19:00-20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017/18, ΕΞΑΜΗΝΟ Ζ′

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8:00-9:00

 

 

 

ΣΥΣΤΗΜΑΤA ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΤΗΣΕΩΣ

(3Θ+1AΠ)

B110

ΚΛΑΔΗΣ

 

 

 

 

9:00-10:00

 

 

 

 

 

10:00-11:00

ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΡΕΥΣΤΟΜΗΧΑΝΙΚΗ

(1Θ+1AΠ)  

Β103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΡΕΥΣΤΟΜΗΧΑΝΙΚΗ

(1Θ+1AΠ)  

Β103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

11:00-12:00

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΡΑΝΤΑΡ

(2Θ+2AΠ)

Β110

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

12:00-13:00

 

ΜΕΤΑΔΟΣΗ Η/Μ ΚΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(1Θ+1AΠ)

Δ2

ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ

ΜΕΤΑΔΟΣΗ Η/Μ ΚΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2Θ+1AΠ)

Δ2

ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ

ΑΡΧΕΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(2Ε)

Β102

ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΝΟΣ

13:00-14:00

 

14:00-15:00

ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ KAI ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

(2Θ)

Β103

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

15:00-16:00

 

 

 

ΣΤΡΟΒΙΛΟΚΙΝΗΤΗΡΕΣ

(1Θ+1ΑΠ)

Β107

ΣΤΑΘΑΡΑΣ

 

16:00-17:00

 

ΑΡΧΕΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

(3Θ+1ΑΠ)

Β102

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΡΟΒΙΛΟΚΙΝΗΤΗΡΕΣ

(2Θ)

Β107

ΣΤΑΘΑΡΑΣ

 

17:00-18:00

 

 

 

 

 

18:00-19:00

 

 

 

 

19:00-20:00